•  

    Op deze pagina vindt u de uitslagen van de reeds gespeelde wedstrijden en de planning van de nog te spelen wedstrijden, zowel thuis als uit (scroll hiervoor naar beneden). De gegevens zijn direct afkomstig uit Sportlink.

    Indien vragen heeft over de (aanpassing) planning van wedstrijden kunt u een bericht sturen naar wedstrijdsec@vvtsc.nl. Alleen op wedstrijddagen is TSC telefonisch bereikbaar. Het telefoonnummer van het wedstrijdsecretariaat is ...

  • Geplande thuiswedstrijden

    GeplandWedstrijdVeldTUDetails
    23-08 14:00TSC 1 - sc 't Zand 1veld 1--
    29-08 08:30TSC JO13-3 - SC 't Zand JO13-5veld 1
    29-08 10:00TSC JO15-2 - Olympia'60 JO15-1veld 2
    29-08 10:00TSC JO16-1 - SV Reeshof JO16-1veld 1
    29-08 10:30TSC JO17-2 - JEKA JO17-7veld 3
    29-08 11:45TSC JO14-3 - TSV Gudok JO14-5veld 2
    29-08 12:30TSC JO15-1 - Jong Brabant JO15-1veld 1
    29-08 12:30TSC JO19-2 - SCO JO19-1veld 3
    29-08 13:45TSC MO15-1 - Oosterhout MO15-1veld 2
    29-08 14:15TSC JO17-1 - Boeimeer JO17-1veld 1
    29-08 14:45TSC JO17-4 - Boeimeer JO17-2veld 3
    29-08 15:30TSC JO19-3 - FC Engelen JO19-2veld 4
    29-08 15:45TSC 2 - Advendo 2veld 2
    30-08 11:30TSC 2 - Beerse Boys 3veld 1
    30-08 12:30TSC 4 - JEKA 10veld 2
    05-09 08:30TSC JO13-2 - VV Papendrecht JO13-1veld 1
    05-09 10:00TSC JO14-2 - Emplina JO14-1veld 1
    05-09 10:00TSC JO15-3 - Oosterhout JO15-1veld 2
    05-09 10:30TSC MO13-1 - MOC'17 MO13-1veld 3
    05-09 11:45TSC JO15-4 - Bavel JO15-2veld 2
    05-09 12:00TSC JO13-1 - Dongen JO13-1veld 1
    05-09 13:30TSC JO16-3 - Boeimeer JO16-2veld 2
    05-09 13:45TSC JO16-2 - SCO JO16-1veld 3
    05-09 14:15TSC MO17-1 - Kozakken Boys MO17-1veld 4
    05-09 14:45TSC JO19-1 - Beek Vooruit JO19-1veld 1
    05-09 14:45TSC JO17-3 - MOC'17 JO17-5veld 5
    05-09 15:45TSC 3 - The Gunners 6veld 2
    05-09 17:00TSC - ST Oostkapelle/Domburg 1veld 1
    06-09 11:00TSC VR1 - Rijen VR1veld 2
    06-09 11:30TSC 3 - Uno Animo 2veld 1
    06-09 11:30TSC 5 - DIA 7veld 3
    12-09 08:30TSC JO13-2 - VVAC JO13-1veld 1
    12-09 10:00TSC JO15-2 - DVVC JO15-1Gveld 1
    12-09 10:30TSC MO13-1 - Roosendaal MO13-1veld 2
    12-09 11:45TSC JO15-4 - Baronie JO15-2veld 2
    12-09 12:00TSC JO13-1 - Boeimeer JO13-1veld 1
    12-09 13:45TSC MO15-1 - Sprundel MO15-1veld 2
    12-09 14:15TSC JO17-1 - WSC JO17-1veld 1
    12-09 14:45TSC JO17-4 - JEKA JO17-3veld 4
    12-09 14:45TSC JO17-3 - TSV Gudok JO17-2veld 3
    12-09 15:30TSC JO19-3 - WSC JO19-4veld 5
    12-09 15:45TSC 2 - Alliance 2veld 2
    12-09 17:00TSC - Heerjansdamveld 1
    13-09 11:30TSC 3 - Sarto 3veld 1
    13-09 11:30TSC 5 - Boeimeer 2veld 2
    13-09 12:30TSC 4 - DIA 6veld 3
  • Geplande uitwedstrijden

    GeplandWedstrijdDetails
    29-08 09:45GJS JO13-1 - TSC JO13-1
    29-08 10:15SV Meerkerk MO17-1 - TSC MO17-1
    29-08 10:30Oosterhout JO13-1 - TSC JO13-2
    29-08 11:00SCO MO13-2 - TSC MO13-1
    29-08 12:00Bavel JO14-1 - TSC JO14-2
    29-08 12:00JEKA JO17-2 - TSC JO17-3
    29-08 12:30JEKA JO15-7 - TSC JO15-4
    29-08 13:00Right'Oh JO15-1 - TSC JO15-3
    29-08 14:30Drechtstreek - TSC
    29-08 14:30Neerlandia'31 2 - TSC 3
    29-08 14:30DIA JO16-1 - TSC JO16-3
    29-08 14:45DESK JO19-1 - TSC JO19-1
    29-08 15:15TSV Gudok JO16-1 - TSC JO16-2
    30-08 11:00Molenschot VR1 - TSC VR1
    30-08 12:00DIA 2 - TSC 3
    30-08 12:00Irene'58 3 - TSC 5
    05-09 08:30GJS JO14-3 - TSC JO14-3
    05-09 09:00JEKA JO13-9 - TSC JO13-3
    05-09 10:00The Gunners JO16-1 - TSC JO16-1
    05-09 10:00ST Almkerk/Altena JO15-1 - TSC JO15-2
    05-09 11:30PCP JO17-1 - TSC JO17-4
    05-09 11:45Roosendaal JO17-2 - TSC JO17-1
    05-09 12:00DSE MO15-1 - TSC MO15-1
    05-09 12:00GRC-14 JO19-1 - TSC JO19-2
    05-09 12:45SC 't Zand JO15-2 - TSC JO15-1
    05-09 14:00DIA JO17-1 - TSC JO17-2
    05-09 14:30Uno Animo JO19-2 - TSC JO19-3
    05-09 16:00Boeimeer 5 - TSC 2
    06-09 12:00Nemelaer 2 - TSC 2
    12-09 10:00Dongen JO15-1 - TSC JO15-1
    12-09 10:00DVVC MO17-1 - TSC MO17-1
    12-09 11:30Olympia'60 JO13-1 - TSC JO13-3
    12-09 12:00Altena JO19-1 - TSC JO19-2
    12-09 12:00DIA JO15-1 - TSC JO15-3
    12-09 12:45Neerlandia'31 JO16-1 - TSC JO16-1
    12-09 13:00Raamsdonk JO16-1 - TSC JO16-2
    12-09 13:15Gilze JO16-1 - TSC JO16-3
    12-09 15:00Rijen 2 - TSC 3
    12-09 15:30R.K.S.V. Groen Wit JO19-1 - TSC JO19-1
    12-09 15:30TVC Breda JO17-1 - TSC JO17-2
    13-09 11:00DIA VR1 - TSC VR1
    13-09 12:00SBC 3 - TSC 2
  • Uitslagen

    Geen informatie